W imieniu organizatorów zapraszamy 🙂

Sezon na morsowanie uważamy już oficjalnie za otwarty, a to oznacza, że na dobre rozpoczynamy już przygotowania do Zlotu! 𝗖𝗼 𝗺𝗼𝘇̇𝗲𝗺𝘆 𝗼𝗴ł𝗼𝘀𝗶𝗰́ 𝗷𝘂𝘇̇ 𝗱𝘇𝗶𝘀𝗶𝗮𝗷?
👉𝗖𝗲𝗻𝘆 𝗯𝗶𝗹𝗲𝘁𝗼́𝘄. Wszystkie dostępne pakiety możecie znaleźć na plakacie poniżej. Zdecydujcie już teraz, który pakiet będzie dla Was najlepszy 🙂. W dniu sprzedaży może nie być na to czasu 😉.
👉 𝗣𝗿𝗼𝗴𝗿𝗮𝗺 𝗭𝗹𝗼𝘁𝘂 – przygotowaliśmy na ten Zlot najdłuższą listę atrakcji w historii! Będzie kilkoro naprawdę wyjątkowych Gości, a 4 dni Zlotu będą po brzegi wypełnione atrakcjami! To będzie ɴᴀᴊʟᴇᴘsᴢʏ ᴢʟᴏᴛ, na jakim do tej pory byliście!
💥👉 𝗠𝗼𝗿𝘀𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝗲 𝘄 𝗕𝗮ł𝘁𝘆𝗸𝘂 – podczas tej edycji odbędzie się nie 1, a aż 2 wielkie kąpiele! Kupując bilet na jedną z nich (30 zł), możecie uczestniczyć w obu!
👉 𝗦𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱𝗮𝘇̇ 𝗯𝗶𝗹𝗲𝘁𝗼́𝘄 na Zlot (bez balu) rozpocznie się 24.11.2021 (środa).
👉 𝗦𝗽𝗿𝘇𝗲𝗱𝗮𝘇̇ 𝗯𝗶𝗹𝗲𝘁𝗼́𝘄 𝗻𝗮 𝗪𝗶𝗲𝗹𝗸𝗶 𝗕𝗮𝗹 𝗠𝗼𝗿𝘀𝗮 odbędzie się w późniejszym terminie, prawdopodobnie na początku stycznia. Czekamy na informację dot. obostrzeń. Jeśli będziecie chcieli wziąć udział w zabawie, wystarczy, że dopłacicie w styczniu brakującą kwotę (100 zł) lub od razu kupicie pakiet “Cały Zlot z Wielkim Balem” (180 zł);
👉 𝗕𝗮𝗹 𝘄 𝗞𝗿𝗼𝗸𝘂𝘀𝗶𝗲 nie odbędzie się, ale jeśli chętnych do zabawy będzie więcej niż myślimy – będziemy imprezować z Wami w innym, nowym miejscu!
👉 𝗧𝗲𝗺𝗮𝘁 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘄𝗼𝗱𝗻𝗶 𝗭𝗹𝗼𝘁𝘂 ogłosimy na początku listopada. Mamy w planach zabawę w klimacie, o jakim jeszcze nikomu się nie śniło…
👉 𝗚𝗮𝗱𝘇̇𝗲𝘁𝘆 – szykujemy dla Was zestaw, który ucieszy każdego Morsa! Pamiętajcie tylko, że cena biletu nie zawiera morsowych upominków. Gadżety są sprzedawane osobno w cenie 50 zł.Przekażcie informacje znajomym!